Moderní design a architektura
Všechno, co potřebujete

Nile House má vše, co byste očekávali od moderních kanceláří. Proč by ale vysoce funkční prostor nemohl být také krásný?

Při vstupu do budovy vás uvítá impozantní atrium zaplavené přirozeným světlem. V klidné a příjemné atmosféře vytvořené přírodní vegetací s vodními prvky dojdete po přírodním kameni až k recepci. V přízemí si budete moci v klidu posedět v kavárně nebo jídelně, vyřídit věci na poště či nakoupit v malém obchůdku i trafice.

Nile House je ekologicky šetrná budova oceněná certifikací LEED Platinum a dokáže nabídnou až 19.000 m2 kanceláří v mezinárodním TOP standardu.

Ekologická šetrnost i komfort pod jednou střechou

Při návrhu Nile House i při samotném provozu budovy naše hlavní pozornost zaměřena na snížení energetické náročnosti. Hlídali jsme si i to, aby se nepoužívaly materiály, které by mohly negativně ovlivnit životní prostředí. Při provozu se mimo jiné snažíme o snížení spotřeby vody, navýšení podílu recyklace odpadu a podporu alternativních způsobů dopravy

To všechno vedlo k tomu, že Nile House obdržel certifikát LEED Platinum – Operation & Maintenance. Jinými slovy splňuje požadavky pro nejvyšší dosažitelnou úroveň certifikace pro energetickou náročnost budovy. Jsme hrdí na to, že v době certifikace jsme se umístili jako jedna ze čtyř nejlepších budov na celém světě a jako nejlepší ve střední a východní Evropě se ziskem 17 z 18 bodů. Je důležité si uvědomit, že tento certifikát znamená více než jen splnění měřitelných standardů, jako je energetická šetrnost. Zohledňuje se také zdravé prostředí včetně faktorů jako tepelná pohoda, světelný a zvukový komfort, kvalita ovzduší, kvalita úklidu a údržby či spokojenost nájemce.

Rovněž si můžete být jistí, že požární a bezpečnostní systémy jsou v souladu s nejvyššími mezinárodními standardy.

Náš přístup

Ve všech ohledech budova Nile House souzní s filozofií CA Immo o citlivém přístupu realitního developmentu k okolnímu prostředí. Projekt byl navržen tak, aby poskytl ideální prostředí pro práci i relaxaci v okolí kancelářských budov stojích v komplexu River City Prague s přímým přístupem k břehu řeky Vltavy.

Atrium

Velkolepý vstupní prostor atria budovy se vzrostlými stromy poskytuje celodenní přístup nájemcům a řadu dalších služeb v podobě pošty, novinového stánku s kavárnou a kantýnu.

Příjemné prostředí

Projekt byl navržen tak, aby poskytl ideální prostředí pro práci i relaxaci v okolí kancelářských budov stojích v komplexu River City Prague s přímým přístupem k břehu řeky Vltavy a pěším zónám v okolí.

Návrh

Design budovy Nile house vyjadřuje soulad s lokalitou, funkčností a okolní přírodou. Naším cílem bylo vnést vše do jednoho projektu, kde lidé setkávají a spolupracují.

Plný života

Praha 8 Karlín s nezaměnitelným charakterem, pulsující životem, je místem inspirace, odrážející se v moderní výstavbě, geniem loci a úžasnou atmosférou.