Návrh řešení vaší kanceláře

Jedna z klíčových výhod Nile House je jeho flexibilita. Kanceláře totiž umožňují uspořádání do podoby open space, několika menších kanceláří i jiné kreativní řešení prostoru. Tak ho budete mít plně pod kontrolou. K dispozici jsou vám také naši partneři z firmy VITRA věnující se designování interiérů. Pomohou vám najít to nejlepší využití vaší nové kanceláře a zajistit, že bude dokonale vyhovovat vašim potřebám.

 • Open space
 • Uzavřené kanceláře
 • Zasedací místnosti
 • Kuchyňky
 • Sklady / serverovny
 • Focus point
Nile House je ekologicky šetrná budova oceněná certifikací LEED Platinum a dokáže nabídnou až 19.000 m2 kanceláří v mezinárodním TOP standardu.

Rozvržení kanceláří
v Áčkové budově.

Každé patro budovy nabízí dva samostatné kancelářské prostory s vlastním vchodem, kuchyňským koutem a toaletami, které jsou umístěné tak, aby byly jednoduše dostupné odkudkoliv. Zatímco většina obvyklých klimatizačních systémů nahrazuje vzduch v kanceláři přibližně jednou za hodinu, hi-tech systém v Nile House poskytuje 100% čerstvý vzduch až čtyřikrát častěji, což vytváří pro všechny pracující mnohem příjemnější atmosféru.

Budova ze zelené žuly je v harmonii s celým komplexem River City Prague. Jednotlivé budovy jsou mezi sebou propojeny podzemní komunikací, která zajišťuje dopravní obslužnost a logistiku. Venkovní prostor je protkán sítí chodníků, které nenarušuje téměř žádná silniční doprava. Od počátku bylo záměrem vytvořit klidnou pěší zónu, kde by si lidé mohli užít zeleň, řeku a celkově přívětivou atmosféru. A to se povedlo.

 • 19.000 m2 kancelářských prostor
 • 500 sqm skladů v podzemí budovy
 • 250 parkovacích míst
 • Stojan pro 40 kol a zázemí pro cyklisty se sprchami

Komfort

Vysoká kvalita prostředí interiéru vybavená sofistikovanými a energeticky úspornými technologiemi se stálou výměnou čerstvého vzduchu.

Všechno, co potřebujete

Nile House má vše, co byste očekávali od moderních kanceláří. Proč by ale vysoce funkční prostor nemohl být také krásný?

Efektivita

patra budovy nabízí flexibilní využití prostor, tak aby byly uspokojeny všechny nároky nájemce.

Bezstarostnost

vám 24 hodin denně zaručí ostraha a zabezpečovací systémy v budově, společně se službou recepce.

Ekologická šetrnost i komfort pod jednou střechou

Při návrhu Nile House i při samotném provozu budovy naše hlavní pozornost zaměřena na snížení energetické náročnosti. Hlídali jsme si i to, aby se nepoužívaly materiály, které by mohly negativně ovlivnit životní prostředí. Při provozu se mimo jiné snažíme o snížení spotřeby vody, navýšení podílu recyklace odpadu a podporu alternativních způsobů dopravy

To všechno vedlo k tomu, že Nile House obdržel certifikát LEED Platinum – Operation & Maintenance. Jinými slovy splňuje požadavky pro nejvyšší dosažitelnou úroveň certifikace pro energetickou náročnost budovy. Jsme hrdí na to, že v době certifikace jsme se umístili jako jedna ze čtyř nejlepších budov na celém světě a jako nejlepší ve střední a východní Evropě se ziskem 17 z 18 bodů. Je důležité si uvědomit, že tento certifikát znamená více než jen splnění měřitelných standardů, jako je energetická šetrnost. Zohledňuje se také zdravé prostředí včetně faktorů jako tepelná pohoda, světelný a zvukový komfort, kvalita ovzduší, kvalita úklidu a údržby či spokojenost nájemce.

Rovněž si můžete být jistí, že požární a bezpečnostní systémy jsou v souladu s nejvyššími mezinárodními standardy.

Technologie
usnadní vše

Jde o drobné detaily, které z dobré budovy dělají budovu skvělou. Pro pohodlí našich nájemců poskytujeme optické kabely a vynikající připojení jako standardní výbavu. Uvažujeme ovšem i o detailech, jako jsou zdvojené podlahy, která umožní snadnější přístup pro IT a telekomunikační instalaci.

Plně integrovaný systém měření a regulace budovy monitoruje vnitřní prostředí a reguluje mimo jiné chod technologií větrání, topení a chlazení . To nám pomáhá snižovat náklady na energii, zefektivnit provoz budovy a podporovat šetrný přístup k životnímu prostředí.

Ocenění

Nile House nastavil standard kancelářských budov v Evropě. Jsme hrdí na to, že jsme získali řadu místních i mezinárodních ocenění:

 • Best of Realty 2005 – 1. místo v kategorii New Office Buildings
 • Best Office Development 2005 CIJ Awards – CEE
 • Building Design of the Year 2005